HAKKIMIZDA

  

S.M.M.M.  B.Sevda Zaferentesabi

Adli Bilirkişi

 Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi;1999 yılında Mali Müşavirlik belgesini aldı;muhasebe elemanlığından Mali İşler Müdürlüğü'ne
kadar yükselerek otomotiv,hizmet,radyo ve televizyon yayıncılığı ithalat ihracat yapan firmalarda dahil olmak üzere değişik
sektörlerde çalıştı. 24 yıllık bilgi ve birikimiyle profesyonel ve güçlü kadrosunu birleştirerek mali müşavirlik firmasını
kurdu.Evli ve 2 çocuk annesi olan Sevda Zaferentesabi halen kadıköy'de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.


Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel

FAYDALI LİNKLER

TCMB DÖVİZ KURLARI

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 83243